Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyspy sufitowe

Keyvisual Sonic elementW nowoczesnej architekturze mamy do czynienia głównie z materiałami akustycznie „twardymi“, jak szkło, stal i beton. Do dyspozycji pozostaje bardzo ograniczony wybór powierzchni, które pomagają zoptymalizować klimat akustyczny. Przeważnie są one jednak niewystarczające, by stworzyć warunki akustyczne odpowiednie do przyszłej funkcji pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu sufitów wyspowych THERMATEX ®  Sonic uzyskuje się wiele możliwości sterowania dźwiękiem i poprawy akustyki w pomieszczeniu.

 

Sonic Sky konkav konvex 2 Kopie

THERMATEX Sonic to wyspa sufitowa z wełny mineralnej, mocowana za pomocą przy użyciu dyskretnych linek stalowych. Dostarczana jest w formie gotowej do montażu, w komplecie z wszystkimi niezbędnymi wieszakami. Wyspy THERMATEX Sonic są standardowo pokryte warstwą białego flizu, na zamówienie można je jednak pokryć dowolnym kolorem bądź wzorem. Dzięki specjalnemu składowi płyty wyspa wykazuje znakomite właściwości w zakresie pochłaniania dźwięku.

 

 Więcej o ofercie na stronie producenta: AMF Thermatex