Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyroby betonowe

Asortyment oferowanych przez nas wyrobów obejmuje kostki brukowe, płyty ażurowe – meba, obrzeża trawnikowe, krawężniki drogowe, bloczki betonowe, elementy systemu stropowego TERIVA oraz wiele innych artykułów.

amerblokFirma TeknoAmerBlok jest producentem prefabrykowanych elementów murowych wykonywanych z betonu w technologii wibroprasowania o wyjątkowych parametrach technicznych. W ofercie znajduje się szeroki asortyment produktów różnego zastosowania dla przemysłu budowlanego.

 

cjblokPodstawowym profilem działalności spółki jest produkcja wyrobów betonowych i betonowo-keramzytowych. Przedsiębiorstwo wytwarza i sprzedaje pustaki konstrukcyjne, elewacyjne, kostkę brukową, elementy drogowe, pustaki keramzytowe i systemy kominowe. Wyroby produkowane w Fabryce Elementów Budowlanych CJ Blok® sprzedawane są w pełnej gamie kolorów oraz różnych rozmiarach. Gwarancją jakości produktów CJ Blok® jest przyznany w 2007 roku certyfikat ISO 9001.

 

 

technobeton

Technobeton Sp. z o.o jest producentem stropów prefabrykowanych na licencji francuskiej firmy SEAC GuiraudFreres, która istnieje na rynku od ponad pół wieku i jest liderem wśród producentów sprężonego betonu.