Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Systemy dociepleń

Niekontrolowana ucieczka ciepła z budynku sprawia, że musimy wciąż dogrzewać pomieszczenia, co powoduje wzrost wydatków na ogrzewanie. Termomodernizacja zabezpieczy dom przed utratą ciepła, poprawi komfort mieszkania i energooszczędność domu. Na co należy zwrócić uwagę, decydując się na ocieplenie domu?

Kleje do styropianu i siatki - należy stosować kleje znanych producentów.

Styropian

Styropian - w miarę możliwości i potrzeb o jak najlepszych parametrach izolacyjnych. By mieć pewność, że ocieplenie będzie optymalne, rodzaj styropianu należy dobrać pod kątem indywidualnych parametrów budynku.

Tynki elewacyjne

W ofercie producentów znajdziemy obecnie całą gamę różnego rodzaju tynków mineralnych i żywicznych akrylowych, silikatowych i silikonowych. Jakie tynki elewacyjne będą najlepsze dla danego budynku - nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi, wybór najlepiej przedyskutować z doradcą technicznym i wykonawcą. W dwóch słowach: tynk mineralny wykończony farbą silikonową – jest bardzo odporny na zabrudzenia, tynk siloksanowy – choć najbardziej kosztowny, jest najlepszą gwarancją trwałości, tynk silikonowy - rozwiązanie bez kompromisów.

Przede wszystkim trzeba kierować się jakościom każdego produktu. Styropian uważany jest za świetny izolator ciepła, jednak tylko w sytuacji, kiedy zostanie właściwie dopasowany do potrzeb budynku. Jako wykończenie świetnie prezentują się tynki elewacyjne o właściwościach izolujących, wykonane z różnych materiałów. Wpływa to znacząco na utrzymywanie ciepła budynku. Dlatego służymy Państwu swoją pomocą przy wyborze produktów izolujących najwyższej jakości. Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu w Lublinie!

Więcej o systemach dociepleń na stronach producentów:

kreisel logo knauf weber logo