Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Stolarka drzwiowa.

dsc 0563Szukasz drzwi wyjątkowych, chcesz aby oprócz swojej zasadniczej funkcji przegrody budowlanej były piękne, stanowiły o indywidualności Twoich wnętrz. Poznaj propozycje z naszej oferty. Staramy się sprostać ograniczeniom zabudowy jak również oczekiwaniom estetycznym.

W ofercie mamy dostępne: drzwi wejściowe zewnętrzne i wewnętrzne, furtki ogrodzeniowe, skrzydła wewnętrzne. Mając na uwadze aktualne trendy w architekturze wnętrz mamy do zaproponowania systemy dyskretne, których cechą charakterystyczną są ościeżnice zintegrowane ze ścianą wyposażone w zawiasy ukryte oraz skrzydła licujące się z powierzchnią ściany – najczęściej wymalowane w kolorze ściany. Przykładem tychże rozwiązań są systemy Sara Eco z oferty DRE, Linate Zero z oferty ASILO, tudzież szeroka gama produktów z oferty firmy Interdoor oraz Eclisse.

Inną ciekawą propozycją wzorniczą są skrzydła szklane. Ten produkt już od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród grona naszych klientów. Wiodącym dostawcą takich rozwiązań jest firma Gipsy Kings.

Bezpieczne drzwi wejściowe do mieszkania to podstawa. Aby mieć pewność , że drzwi wejściowe z klatki schodowej antywłamaniowe, chronią przed hałasem oraz mają odpowiednie dokumenty potwierdzające ich cechy techniczne wybierz zaufanego producenta. Niewątpliwie najciekawszą propozycją z naszej oferty będą drzwi wejściowe firmy Interdoor - które są dostępne w ograniczonym asortymencie z magazynu.

 

Oprócz w/w przykładów mamy wiele innych ciekawych propozycji. Zachęcamy do kontaktu ze działem sprzedaży, oraz odwiedzenia naszego salonu.