Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Salon drzwi

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do największego Salonu Drzwi w Lubline. Dystrybucją stolarki drzwiowej, bram i ogrodzeń zajmujemy się od ponad dziesięciu lat.

Na miejscu prezentujemy szeroką gamę drzwi przeznaczonych do lokali mieszkaniowych oraz budynków użyteczności publicznej.

Jesteśmy świadomi, że wybór stolarki jest ważnym elementem realizacji inwestycji budowlanych z uwagi, zarówno na walory estetyczne drzwi, jak i ich cechy techniczne. Dlatego nasza oferta asortymentowa wyselekcjonowana jest w celu sprostania wszelkim oczekiwaniom klienta : estetycznym, technicznym ale również ekonomicznym.

Dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów możecie Państow zapewnić swoim wnętrzom niepowtarzalny charakter, izolacyjność akustyczną, oraz wymaganą termoizolacyjność w przypadku drzwi zewnętrznych.

Dzięki temu, że dystrybuujemy asortyment takich marek jak: Porta, Verte, Asilo, Interdoor, Dre, Erkado, Stolpaw, Martom, Wiśniowski jesteśmy skłonni stwierdzić, że sprostamy oczekiwaniom na każdą „kieszeń”, zapewniając jednocześnie poczucie indywidualności Państwa przedsięwzięć.

Od niedawna mamy również w sprzedaży panele podłogowe firm: Krono oraz Kaindl.

Jesteśmy przekonani, że nasza propozycja zadowoli osoby nawet najbardziej wymagające, bowiem podstawowym celem naszej firmy jest dostarczenie Państwu produktów estetycznych, modnych, jak i funkcjonalnych o wysokim standardzie wykonania. Wszelkie oferowane przez nas wyroby posiadają atesty i certyfikaty wymagane prawem budowlanym.

Zgodnie z prawem - drzwi można u nas zakupić z montażem, ze stawką vat 8%. Wówczas zapewniamy Państwu profesjonalny obmiar, doradztwo techniczne oraz transport i montaż przez wykwalifikowaną brygadę.

Każdy z opisywanych asortymentów można oglądać i zamawiać w siedzibie naszej firmy:

LUBLIN  ul.Budowlana 20.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

drzwi