Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kilka słów o naszej ofercie

Sucha zabudowa:  proponujemy materiały wiodących polskich producentów. Nasza oferta to: płyty gipsowo-kartonowe, gipsowo-włóknowe, cementowo-włóknowe, profile sufitowe i ścienne, akcesoria, gipsy szpachlowe i gładzie ... Więcej o ofercie w dziale "Sucha zabudowa"

Sufity podwieszane: w naszym asortymencie dostępna jest cała gama kompletnych systemów do konstrukcji sufitów podwieszanych. Oferujemy rozwiązania oparte na płytkach z wełny mineralnej oraz z płyt gipsowo-kartonowych. Dysponujemy dostępną magazynową konstrukcją T24 i T15 firmy AMF Thermarex oraz CMC Chicago Metalic. Więcej o ofercie w dziale "Sufity podwieszane"

Chemia budowlana: bardzo szeroki dział, w którym możemy zaproponować bardzo szeroką gamę produktów. Wyróżnić tu można kilka grup towarowych: materiały do układania płytek (kleje, fugi tradycyjne i epoksydowe, silikony). Materiały do docieleń (kleje do styropianu, kleje do siatki, podkłady, tynki, farby. Tynki i farby barwimy od ręki w mieszalniku firmy Knauf). Zaprawy: tynkarskie gipsowe, tynkarskie cementowe, zaprawy murarskie, zaprawy wyrównujące, zaprawy uszczelniające, zaprawy do napraw betonu, do renowacji, zaprawy specjalistyczne, zaprawy posadzkowe i montażowe. Farby: farby wewnętrzne (akrylowe, lateksowe, emulsyjne, silikonowe), farby elewacyjne (akrylowe, silikatowe, silikonowe, strukturalne, specjalne). Grunty: grunty uniwersalne, grunty pod tynki mineralne, akrylowe, silikatowe, grunty pod farby elewacyjne, grunty specjalistyczne, grunty do posadzek, masy bitumiczne gruntujące. Kleje: do styropianu i styroduru, kleje do wełen, kleje do glazury, kleje montażowe, kleje do tapet.

Materiały ścienne: bloczki fundamentowe, belit H+H, belit PPMB, silka, YTONG, multipor, bloczki silikatowe, bloczki PRO-MONT`a, cegła, pustaki ceramiczne, nadproża. W Polsce stosowane są głównie rozwiązania tradycyjne (ściany murowane). Dobór odpowiedniego materiału jest bardzo ważny gdyż wiąże się to później z właściwościami cieplnymi i akustycznymi budynku.

Stolarka drzwiowa: szukasz drzwi wyjątkowych, chcesz aby oprócz swojej zasadniczej funkcji przegrody budowlanej były piękne, stanowiły o indywidualności Twoich wnętrz. Poznaj propozycje z naszej oferty. Staramy się sprostać ograniczeniom zabudowy jak również oczekiwaniom estetycznym.

Bramy garażowe: Firma WIŚNIOWSKI w swojej działalności stawia nie tylko na funkcjonalność produktów, ale też na nowatorski design. Już w 2012 roku zaskoczyła wszystkich, dokonując radykalnej zmiany identyfikacji wizualnej. Jej nowy logotyp wyróżnia minimalizm i nowoczesność, odzwierciedlające prestiż marki.

Izolacje termiczne: wyróżnić tu można try podstawowe grupy towarów: XPS, wełna szklana i bazaltowa oraz styropian. Płyty XPS - pianka polistyrenowa wytłaczana. Wełna szklana, zalecana do izolacji cieplnej budynków jak i do izolacji akustycznej ścian działowych.

Wyroby betonowe: kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, nadproża.

Stropy:  proponujemy obecnie najpopularniejsze strop Teriva, stropy YTONG, system stropowy TECHNOBETON. Podobnie jak przy materiałach ściennych tak i tu warto chwilę się zastanowić nad wyborem. Główne zadanie stropu to przeniesienie ciężaru wszystkiego, co się na nim znajduje, na ściany nośne lub belki i słupy. Ważna jest też akustyka, parametr często pomijany a wpływający znacząco na komfort użytkowania domu.

Narzędzia: pace, szpachelki, kielnie, mieszadła, wałki malarskie, taśmy malarskie i wiele innych z oferty firmy KUBALA, KAEM, VELLER.