Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Profesjonalizm i jakość - elewacje Lublin

Prezentujemy Państwu szeroki zakres produktów, głównie materiałów budowlanych, a także narzędzi pomagających wykończyć zarówno każde wnętrze domu, jak i niecodzienne elewacje. Lublin jest miastem, w którym od wielu lat mieści się nasza firma – zapraszamy więc wszystkich lublinian oraz mieszkańców okolicznych miejscowości do zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą.

Sucha zabudowa:  proponujemy materiały wiodących polskich producentów. Nasza oferta to: płyty gipsowo-kartonowe, gipsowo-włóknowe, cementowo-włóknowe, profile sufitowe i ścienne, akcesoria, gipsy szpachlowe i gładzie ... Więcej o ofercie w dziale "Sucha zabudowa"

Sufity podwieszane: w naszym asortymencie dostępna jest cała gama kompletnych systemów do konstrukcji sufitów podwieszanych. Oferujemy rozwiązania oparte na płytkach z wełny mineralnej oraz z płyt gipsowo-kartonowych. Dysponujemy dostępną magazynową konstrukcją T24 i T15 firmy AMF Thermarex oraz CMC Chicago Metalic. Więcej o ofercie w dziale "Sufity podwieszane".

Chemia budowlana: w tym dziale możemy zaproponować bardzo szeroką gamę produktów. Wyróżnić tu można kilka grup towarowych: materiały do układania płytek (kleje, fugi tradycyjne i epoksydowe, silikony).

Materiały do docieleń (kleje do styropianu, kleje do siatki, podkłady, tynki, farby – tynki i farby barwimy od ręki w mieszalniku firmy Knauf).

Zaprawy: tynkarskie gipsowe, tynkarskie cementowe, zaprawy murarskie, zaprawy wyrównujące, zaprawy uszczelniające, zaprawy do napraw betonu, do renowacji, zaprawy specjalistyczne, zaprawy posadzkowe i montażowe.

Farby: farby wewnętrzne (akrylowe, lateksowe, emulsyjne, silikonowe), farby elewacyjne (akrylowe, silikatowe, silikonowe, strukturalne, specjalne).

Grunty: grunty uniwersalne, grunty pod tynki mineralne, akrylowe, silikatowe, grunty pod farby elewacyjne, grunty specjalistyczne, grunty do posadzek, masy bitumiczne gruntujące.

Kleje: do styropianu i styroduru, kleje do wełny, kleje do glazury, kleje montażowe, kleje do tapet.

Materiały ścienne: bloczki fundamentowe, belit H+H, belit PPMB, silka, YTONG, multipor, bloczki silikatowe, bloczki PRO-MONT’a, cegła, pustaki ceramiczne, nadproża. W Polsce stosowane są głównie rozwiązania tradycyjne (ściany murowane). Dobór odpowiedniego materiału jest bardzo ważny, gdyż wiąże się to później z właściwościami cieplnymi i akustycznymi budynku.

Stolarka drzwiowa: szukasz drzwi wyjątkowych, chcesz, aby oprócz swojej zasadniczej funkcji przegrody budowlanej, były piękne, stanowiły o indywidualności wnętrza Twojego domu? Poznaj propozycje z naszej oferty. Staramy się sprostać ograniczeniom zabudowy, jak również oczekiwaniom estetycznym.

Bramy garażowe: Firma WIŚNIOWSKI w swojej działalności stawia nie tylko na funkcjonalność produktów, ale też na nowatorski design. Już w 2012 roku zaskoczyła wszystkich, dokonując radykalnej zmiany identyfikacji wizualnej. Na tle konkurencji jej nowy logotyp wyróżnia minimalizm i nowoczesność, czyli to, co odzwierciedla prestiż marki.

Izolacje termiczne: wskazać tu można trzy podstawowe grupy towarów: XPS, wełnę szklaną i bazaltową oraz styropian. Płyty XPS – pianka polistyrenowa wytłaczana. Wełna szklana zalecana jest zarówno do izolacji cieplnej budynków, jak i do izolacji akustycznej ścian działowych. Proponujemy szeroki zakres materiałów służących do docieplenia budynków.

Wyroby betonowe: kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, nadproża.

Stropy: proponujemy obecnie najpopularniejsze stropy Teriva, stropy YTONG, oraz systemy stropowe TECHNOBETON. Podobnie jak przy materiałach ściennych, tak i tu warto chwilę się zastanowić nad wyborem. Główne zadanie stropu to przeniesienie ciężaru wszystkiego, co się na nim znajduje, na ściany nośne lub belki i słupy. Ważna jest też akustyka, parametr często pomijany, a wpływający znacząco na komfort użytkowania domu.

Narzędzia: pace, szpachelki, kielnie, mieszadła, wałki malarskie, taśmy malarskie i wiele innych z oferty firmy KUBALA, KAEM oraz VELLER.