Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O firmie

Firma powstała 1 kwietnia 1992 roku w Prima Aprilis jako przedsiębiorstwo prywatne. W 1995 została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie zajmujemy się zaopatrzeniem firm wykonawczych, prywatnych inwestorów oraz dystubucją materiałów budowlanych.

Mając na celu zaspokajanie potrzeb naszych klientów, sukcesywnie od początku działalności, poszerzamy gamę oferowanych produktów do budowy własnego, wymarzonego domu. Aby usprawnić i ułatwić wybór materiałów korzystając z nabytego doświadczenia wykonujemy wstępne kosztorysy i udzielamy porad przy wyborze produktów, które posiadamy w naszej ofercie.

Dzięki własnej flocie samochodów ciężarowych: HDS, auto z windą ..., wykwalifikowanej i doświadczonej załodze, gwarantujemy niezawodną obsługę na każdym etapie prowadzonych prac budowlanych i wykończeniowych. Z transportem to jest różnie. Wykonawcom, którzy z nami współpracują organizujemy znacznie ciekawsze środki transportu: jest lotniczy, jest wodny i na koniach też się zdarzało, jak - zobacz w galerii i oceń czy warto z nami współpracować.
 
Inter Gips Sp. z o.o.
Siedziba spółki: Lublin woj. lubelskie
KRS: 0000018330 Sąd Rejonowy w Lublinie XI Wydz. Gosp. KRS
Kapitał zakładowy 40.000,- zł
NIP 946-00-13-440
REGON 430596540

Oddziały

W Lublinie nasze oddziały znajdują się:

  • główna siedziba firmy i dział sprzedaży: ul.Budowlana 20

  • salon stolarki drzwiowej: ul. Budowlana 16

Należymy do grupy SIEĆ BUDOWLANA.pl

logo Siec Budowlana2