Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Materiały ścienne - belit

Oferujemy Państwu bogaty wybór materiałów ściennych. W asortymencie wyłącznie produkty znanych marek, w tym: bloczki silikatowe, bloczki PRO-MONT`a, bloczki fundamentowe, belit H+H, belit PPMB, silka, cegła, pustaki ceramiczne, nadproża oraz wiele więcej.

Każdy z oferowanych produktów to przede wszystkim sprawdzone rozwiązanie budowlane wykorzystywane podczas tworzenia oraz wykańczania ścian. Wśród nich najważniejszą rolę odgrywają bloczki fundamentowe, które muszą stabilnie utrzymać całą późniejszą konstrukcję, za którą odpowiada belit H+H. Wśród artykułów wykończeniowych to gips ceramiczny odpowiada za przygotowanie ścian do dalszych prac remontowych. Jeśli więc są Państwo zainteresowani produktami najwyższej jakości jak belit, tanio i sprawnie można dokonać ich zakupu w naszym punkcie stacjonarnym w Lublinie.

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb.