Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Materiały ścienne

Fundamenty, ściany i stropy -  najważniejszy elementy budynku stanowiące o jego trwałości i funkcjonalności.

Ściany - pionowe elementy konstrukcyjne domu, których podstawowym zadaniem jest przeniesienie na fundament wszystkich obciążeń występujących w budynku.

PPMB Niemce

ppmbPrzedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce S.A., z siedzibą  w Warszawie, jest czołowym producentem materiałów budowlanych na Lubelszczyźnie. Wytwarzamy m.in. bloczki z betonu komórkowego do klejenia i murowania, różnorodne cegły silikatowe.

Więcej o ofercie firmy PPMB Niemce

Xella - bloczki YTONG

ytongBloczki Ytong z autoklawizowanego betonu komórkowego przeznaczone są do wznoszenia ścian na zaprawie do cienkich spoin lub zwykłej. Szeroki asortyment pozwala na wykonanie wielu rodzajów przegród – w tym jednowarstwowych ścian bez ocieplenia.

Więcej o ofercie firmy XELLA

 

 

H+H Polska, bloczki z betonu komórkowego.

h hH+H Polska Sp. z o.o. należy do duńskiej Grupy H+H, która jest wiodącym producentem oraz dostawcą betonu komórkowego na rynku europejskim.

Więcej o ofercie firmy H+H Polska

Xella + bloczki silikatowe

silkaElementy wapienno-piaskowe Silka stosowane są przede wszystkim do wznoszenia konstrukcji murowych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i inwentarskim. Produkcja z naturalnych surowców – piasku, wapna i wody, oraz duża gęstość bloków Silka sprawiają, że charakteryzują się one szeregiem bardzo korzystnych właściwości.

Wicej o ofercie firmz XELLA

 

Leier - ceramika budowlana.

leierCERAMIKA BUDOWLANA - Ceramika towarzyszy człowiekowi od tysięcy lat. Obecnie do wznoszenia murów powszechnie stosuje się pustaki ceramiczne. Najnowsza generacja tych pustaków wytwarzana jest z ceramiki poryzowanej. Firma LEIER POLSKA S.A. od 2001 roku oferuje swoim klientom system elementów do wznoszenia ścian THERMOPOR® z ceramiki poryzowanej, produkowany w oparciu o najnowsze światowe technologie.

Więcej o ofercie firmy LEIER

Podkategorie