Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Materiały ścienne - belit

Oferujemy Państwu bogaty wybór materiałów ściennych. W asortymencie wyłącznie produkty znanych marek, w tym: bloczki silikatowe, bloczki PRO-MONT`a, bloczki fundamentowe, belit H+H, belit PPMB, silka, cegła, pustaki ceramiczne, nadproża oraz wiele więcej.

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb.

PPMB Niemce

ppmbPrzedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce S.A., z siedzibą w Warszawie, uznawane jest za czołowego producenta materiałów budowlanych na Lubelszczyźnie. W jego ofercie dostępne są m.in. bloczki z betonu komórkowego do klejenia i murowania, cegły silikatowe w różnych rodzajach.

Więcej o ofercie firmy PPMB Niemce

Xella - bloczki YTONG

ytongXella - marka oferuje bloczki Ytong wykonane z autoklawizowanego betonu komórkowego, które są przeznaczone do budowy ścian na zaprawie do cienkich spoin lub zwykłej. Rozbudowana oferta firmy umożliwia wykonanie wielu rodzajów przegród – również jednowarstwowych ścian bez ocieplenia.

Więcej o ofercie firmy XELLA

 

 

H+H Polska, bloczki z betonu komórkowego

h hH+H Polska Sp. z o.o. - firma należąca do duńskiej Grupy H+H. Marka uznawana za wiodącego producenta oraz dostawcę betonu komórkowego na rynku europejskim.

Więcej o ofercie firmy H+H Polska

Xella + bloczki silikatowe

silkaOferowane przez markę Xella elementy wapienno-piaskowe Silka przeznaczone są do wznoszenia konstrukcji murowych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i inwentarskim. Produkcja odbywa się przy zastosowaniu naturalnych surowców – piasku, wapna i wody. Duża gęstość bloków Silka gwarantuje ich wyjątkowe właściwości.

Wicej o ofercie firmy XELLA

 

Leier - ceramika budowlana.

leierCERAMIKA BUDOWLANA - oferowane produkty w tej kategorii przez markę LEIER POLSKA S.A to najnowsza generacja pustaków ceramicznych. Wytwarzane z ceramiki poryzowanej posiadają bardzo dobre parametry. Marka od 2001 roku dostarcza swoim klientom system elementów do wznoszenia ścian THERMOPOR® z ceramiki poryzowanej, który jest produkowany w oparciu o najnowsze światowe technologie.

Więcej o ofercie firmy LEIER

Podkategorie