Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Materiały ścienne – bloczki fundamentowe, belit i inne

Oferujemy Państwu bogaty wybór materiałów ściennych. W asortymencie wyłącznie produkty znanych marek, w tym: bloczki silikatowe, bloczki PRO-MONT`a, bloczki fundamentowe, belit H+H, belit PPMB, silka, cegła, pustaki ceramiczne, nadproża oraz wiele więcej.

Każdy z oferowanych produktów to przede wszystkim sprawdzone rozwiązanie budowlane wykorzystywane podczas tworzenia oraz wykańczania ścian. Wśród nich najważniejszą rolę odgrywają bloczki fundamentowe, które muszą stabilnie utrzymać całą późniejszą konstrukcję, za którą odpowiada belit H+H. Wśród artykułów wykończeniowych to gips ceramiczny odpowiada za przygotowanie ścian do dalszych prac remontowych. Jeśli więc są Państwo zainteresowani produktami najwyższej jakości jak belit, tanio i sprawnie można dokonać ich zakupu w naszym punkcie stacjonarnym w Lublinie.

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb.

PPMB Niemce

ppmbPrzedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce S.A., z siedzibą w Warszawie, uznawane jest za czołowego producenta materiałów budowlanych na Lubelszczyźnie. W jego ofercie dostępne są m.in. bloczki z betonu komórkowego do klejenia i murowania, cegły silikatowe w różnych rodzajach.

Więcej o ofercie firmy PPMB Niemce

Xella - bloczki YTONG

ytongXella - marka oferuje bloczki Ytong wykonane z autoklawizowanego betonu komórkowego, które są przeznaczone do budowy ścian na zaprawie do cienkich spoin lub zwykłej. Rozbudowana oferta firmy umożliwia wykonanie wielu rodzajów przegród – również jednowarstwowych ścian bez ocieplenia.

Więcej o ofercie firmy XELLA

 

 

H+H Polska, bloczki z betonu komórkowego

h hH+H Polska Sp. z o.o. - firma należąca do duńskiej Grupy H+H. Marka uznawana za wiodącego producenta oraz dostawcę betonu komórkowego na rynku europejskim.

Więcej o ofercie firmy H+H Polska

Xella + bloczki silikatowe

silkaOferowane przez markę Xella elementy wapienno-piaskowe Silka przeznaczone są do wznoszenia konstrukcji murowych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i inwentarskim. Produkcja odbywa się przy zastosowaniu naturalnych surowców – piasku, wapna i wody. Duża gęstość bloków Silka gwarantuje ich wyjątkowe właściwości.

Wicej o ofercie firmy XELLA

 

Leier - ceramika budowlana.

leierCERAMIKA BUDOWLANA - oferowane produkty w tej kategorii przez markę LEIER POLSKA S.A to najnowsza generacja pustaków ceramicznych. Wytwarzane z ceramiki poryzowanej posiadają bardzo dobre parametry. Marka od 2001 roku dostarcza swoim klientom system elementów do wznoszenia ścian THERMOPOR® z ceramiki poryzowanej, który jest produkowany w oparciu o najnowsze światowe technologie.

Więcej o ofercie firmy LEIER

Podkategorie