Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Systemy kominowe

cjblokOd 2006 roku firma CJ Blok zaopatruje polski rynek systemów kominowych w pustaki keramzytowe, wkłady i akcesoria metalowe. Techniczny rozwój systemów kominowych podyktowany jest rosnącymi oczekiwaniami klientów w zakresie racjonalnego zużycia energii oraz ochrony środowiska. Konieczność dostosowania produktów kominowych do wymagań potencjalnych odbiorców oraz obowiązujących norm prawnych, przyczyniła się do stworzenia rozwiązań ekologicznych i energooszczędnych, a jednocześnie zintegrowanych ze stosowaną kombinacją kocioł-komin np. eksploatacji przy nadciśnieniu i eksploatacji przy kondensacji pary wodnej ze skroplin.

Więcej o ofercie firmy CJ Blok

kominusFirma Kominus działa na polskim rynku od 2000 roku specjalizując się w produkcji, doradztwie i montażu kompletnych systemów kominowych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Jej początki sięgają jednak lat 60tych, gdy w zakładzie blacharskim i zakładzie hydraulicznym pracowali ojcowie współczesnych właścicieli. To właśnie ich doświadczenia i cenne uwagi poddały pomysł stworzenia firmy Kominus, która na samym początku swojej działalności zajmowała się wyłącznie montażem systemów kominowych innych producentów.

Więcej o ofercie firmy Kominus.