Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Systemy kominowe - KOMINY

Oferujemy Państwu bogaty wybór produktów kominowych. Dostępny asortyment pochodzi wyłącznie od znanych i sprawdzonych producentów, co gwarantuje jego najwyższą jakość. Oferowane kominy, produkty kominowe, jak i akcesoria marki CJ Blok oraz firmy Kominus to rozwiązania, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Oferowane przez nas kominy wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są wytrzymałe i sprawdzają się w każdych warunkach. Systemy kominowe pochodzące od zaufanych producentów spełniają wszelkie normy prawne, dzięki czemu zyskały już wiele pozytywnych opinii od naszych klientów. Wpływa na to również kompleksowa obsługa obejmująca nie tylko systemy kominowe, ale również wentylacyjne i klimatyzacyjne. Zachęcamy do skorzystania z porad naszych profesjonalistów w punkcie stacjonarnym w Lublinie.

Sprawdź naszą ofertę

CJ Blok - systemy kominowe

cjblokCJ Blok - marka zajmująca się od 2006 roku zaopatrywaniem polskiego rynek systemów kominowych w pustaki keramzytowe, wkłady i różnego rodzaju akcesoria metalowe. Rozwiązania oferowane przez firmę są w stanie sprostać rosnącym oczekiwaniom potencjalnych odbiorców, jak i są zgodne z restrykcyjnymi normami prawnymi. Dzięki temu wszystkie produkty kominowe marki CJ Blok umożliwiają stworzenie rozwiązań ekologicznych i energooszczędnych, które jednocześnie są zintegrowane ze stosowaną powszechnie kombinacją kocioł-komin.

Więcej o ofercie firmy CJ Blok

Kominus - systemy kominowe

kominusFirma Kominus - marka specjalizująca się w produkcji, doradztwie i montażu kompletnych systemów kominowych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Na polskim rynku z dobrym skutkiem działa od 2000 roku. Początki jej działalności sięgają jednak lat 60-tych. Doświadczenie i wiedza wówczas zdobyte stały się przyczynkiem do powstania marki Kominus. Firma początkowo zajmowała się wyłącznie montażem systemów kominowych innych producentów.

Więcej o ofercie firmy Kominus.