Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Izolacje termiczne

finnfoamFinnfoam - polistyren ekstrudowany, potocznie styrodur - jest niezawodnym i wszechstronnym systemem izolacji cieplnej, który zachowuje swoje właściwości nawet w bardzo wymagających warunkach. Wyjątkową cechą Finnfoam jest jednolita struktura, mająca postać zamkniętych komórek. Dzięki niej utrzymuje on doskonałe i niezmienne parametry izolacyjne.

Więcej o ofercie firmy FINNFOAM

genderka

Firma GENDERKA zajmuje się produkcją płyt styropianowych dla potrzeb wykonywania izolacji cieplnej w budownictwie. 20-letni bagaż doświadczeń oraz konsekwencja w działaniu spowodowały, iż w chwili obecnej firma GENDERKA plasuje się w czołówce największych producentów styropianu w Polsce.

Więcej o ofercie firmt Genderka

 

 

ursaUrsa - izolacja lepszego jutra. URSA to spółka zajmująca się produkcją i sprzedażą materiałów do izolacji termicznej i akustycznej, zorientowana na zrównoważony rozwój i efektywność energetyczną budynków.

Więcej o ofercie firmy URSA

 

isoverProdukty ISOVER w budownictwie służą do ocieplania: dachów skośnych (m.in. Super-Mata, Profit-Mata i Uni-Mata), dachów płaskich (zestawy: Złoty, Srebrny i Platynowy Dach, ten ostatni składa się wyłącznie z lekkiej wełny szklanej – nowych na rynku produktów TUP i TAURUS), stropodachów, ścian zewnętrznych (nowość do fasad wentylowanych – ISOVER Super-Vent Plus o lambdzie 0,031 W/mK i niedostępnym dotąd na rynku zakresie grubości do 180 mm), ścian działowych (Aku-Płyta, Polterm Uni), fundamentów i posadzek.

Więcej o ofercie firmy ISOVER

Leca - keramzyt

DoubleLogo LecaLeca® KERAMZYT to gliniane kuleczki wypalone w wysokiej temperaturze (1150ºC), powodującej pęcznienie specjalnego rodzaju gliny. Ceramiczna osłona każdej kulki skrywa porowatą strukturę wewnętrzną przypominającą ciemny pumeks. Zamknięte pory (pęcherzyki powietrza) stanowią skuteczny izolator cieplny.

Więcej o keramzycie na stronie producenta.