Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Izolacje termiczne - keramzyt, wełna

Oferujemy Państwu bogaty wybór produktów w kategorii izolacje termiczne. W asortymencie materiały pochodzące od cenionych i znanych producentów, co gwarantuje ich najwyższą jakość. Dostępne są między innymi: wełna szklana marki ISOVER, przeznaczona do ocieplania dachów oraz ścian zewnętrznych, styrobud, będący materiałem uniwersalnym i płyty styropianowe. Oferujemy również produkty marki Leca, w tym: keramzyt, a także materiały izolacyjny firmy Ursa.

Zależy nam na tym, aby każdy z klientów mógł cieszyć się odpowiednio wykonaną izolacją, dlatego oferowana przez nas wełna jest produktem najwyższej klasy. Wyróżnia się świetnymi parametrami, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii do jej produkcji. Keramzyt, tak samo jak wełna, jest przeznaczony do trwałego ocieplania budynków bez względu na ich typ, ale co najważniejsze spełnia wszelkie oczekiwania każdego klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami naszego sklepu z Lublina.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

finnfoamFinnfoam - polistyren ekstrudowany (styrodur) – jest niezawodnym i wszechstronnym systemem przeznaczony do wykonywania izolacji cieplnej. Nadaje się do zastosowania w trudnych warunkach, zachowując przy tym swoje parametry. Produkty Finnfoam wyróżnia jednolita struktura, mająca postać zamkniętych komórek. Dzięki niej właśnie styrobud utrzymuje niezmienne i bardzo dobre parametry izolacyjne.

Więcej o ofercie firmy FINNFOAM

Płyty styropianowe - GENDERKA

genderka

GENDERKA - marka zajmująca się produkcją płyt styropianowych na potrzeby izolacji cieplnych w budownictwie. 20-letnie doświadczenie w branży oraz konsekwencja w działaniu spowodowały, że obecnie marka GENDERKA znajduje się w czołówce największych producentów styropianu w Polsce.

Więcej o ofercie firmt Genderka

 

 

Izolacje - URSA

ursaUrsa - to marka, która zajmuje się sprzedażą oraz produkcją materiałów stosowanych do izolacji termicznej i akustycznej. Obecnie jeden z największych w Europie producentów materiałów izolacyjnych takich jak wełna mineralna oraz polistyren ekstrudowany. Produkty oferowane przez Ursę pomagają zredukować koszty związane z ogrzewaniem budynków.

Więcej o ofercie firmy URSA

 

Wełna - ISOVER

isoverISOVER - marka oferująca produkty przeznaczone do zastosowania w budownictwie służące do ocieplania: dachów skośnych, dachów płaskich, stropodachów, ścian zewnętrznych, ścian działowych, fundamentów i posadzek. Wszystkie produkty wykonane przy użyciu nowoczesnych technologii, dzięki czemu wyróżniają je bardzo dobre parametry. W ofercie wiele nowości, niedostępnych wcześniej na rynku.

Więcej o ofercie firmy ISOVER

Leca - keramzyt

DoubleLogo LecaLeca® - w ofercie marki dostępny jest KERAMZYT. Jest to materiał przeznaczony do ocieplania w postaci glinianych kuleczek wypalanych w wysokiej temperaturze (1150ºC). Taka temperatura powoduje pęcznienie specjalnego rodzaju gliny. Kuleczki z jakich składa się keramzyt posiadają ceramiczną osłonę we wnętrzu których znajduje się struktura przypominająca pumeks. Zamknięte pory (pęcherzyki powietrza) stanowią skuteczny izolator cieplny.

Więcej o keramzycie na stronie producenta.