Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hydroizolacje pomagają zachować świetny wygląd każdego pomieszczenia przez długi czas. Trzeba jednak je zaplanować jeszcze przed właściwym wykończeniem budynku, uwzględniając miejsca narażone na pojawianie się wilgoci, takie jak łazienka czy kuchnia. Dzięki specjalnym środkom znajdującym się w naszej ofercie można zapobiec przedostawaniu się wody do środka, co niszczy estetyczny wygląd wykończonych pomieszczeń. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą i odwiedzenia naszego salonu w Lublinie.

Izolacje bitumiczne

Hydroizolacje bitumiczne to specjalny rodzaj hydroizolacji, który jest modyfikowany za pomocą tworzyw sztucznych. Przeznaczone są głównie do wykonywania pionowej izolacji przeciwwilgociowej. Ich zaletą jest łatwość aplikacji, nawet w przypadku powierzchni o skomplikowanych kształtach, tworzą przy tym szczelną i bezspoinową powłokę ochronną. Hydroizolacje bitumiczne mogą być wykorzystywane zarówno jako izolacja przeciwwilgociowa , jak i przeciwwodna.