Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Farby Monto

Farby Monto to oryginalny produkt hiszpańskiego producenta, uznawanego za pioniera w dziedzinie farb i powłok dekoracyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo farby przeznaczone do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych oraz emalie. Jedną z najczęściej wybieranych farb w naszym sklepie jest farba lateksowa - wydajny i trwały produkt.

Jakość farb

Produkty opracowane przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, wyróżniają się wysoką odpornością i trwałością oraz łatwością nakładania. Wydajne, ekologiczne i pozbawione drażniącego zapachu, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Oferowana przez nas farba lateksowa pozwala na dokładne pokrycie powierzchni ścian, bez względu na ich kolor. Poza tym charakteryzuje się intensywną barwą, która nawet podczas zmywania zabrudzeń nie zmienia swojego odcieniu. Tego typu farby znajdują zastosowanie nie tylko w domach, ale również miejscach użyteczności publicznej, ponieważ mają niski stopień ścieralności. Nasi specjaliści w sklepie stacjonarnym w Lublinie chętnie pomogą wybrać Państwu właściwą farbę, która spełni wszelkie oczekiwania.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!