Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WIM - nowoczesne systemy chemii.

wimSwoją działalność firma WIM prowadzi już od 2006 roku. Od początku działalności oferta produktów i zakres działalności stale się rozszerza, zachowując przy tym 100% kapitału polskiego. Przez ten czas firma uzyskała miano specjalisty w produkcji kompletnych rozwiązań do montażu okładzin ceramicznych.

Więcej o ofercie firmy WIM

Knauf - systemy glazurnicze, docieplenia


Systemy glazurnicze - kleje do płytek ceramicznych, gresowych, kamienia naturalnego, klinkieru. Różnorodne zastosowania do łazienek, kuchni, na balkony, tarasy, ogrzewanie podłogowe, ciągi komunikacyjne, korytarze, klatki schodowe, do przyklejenia parapetów.  Fugi i silikony o trwałych kolorach, odporne na grzyby i pleśń, elastyczne i wodoodporne, o bardzo dużej wytrzymałości.

Knauf Thermo - Ocieplony budynek to mniejsze rachunki za ogrzewanie. Prawidłowa termoizolacja zapewnia także odpowiednią temperaturę i wilgotność powietrza, zarówno podczas chłodnej zimy, jak i gorącego lata. Poprawia więc mikroklimat pomieszczeń i pozwala na wyeliminowanie osadzania się pary wodnej, która jest przyczyną rozwoju pleśni i grzybów na ścianach.

Więcej o ofercie firmy.

Weber

weber logoMarka Weber jest znakiem rozpoznawczym wielu znanych i uznanych na rynku materiałów budowlanych, produktów oraz kompleksowych rozwiązań z zakresu: elewacji (systemów ociepleń, tynków dekoracyjnych, farb), układania płytek i kamienia naturalnego, podkładów podłogowych i posadzek i wiele innych.

Więcej o ofercie firmy WEBER

Kreisel - kleje do płytek, docieplenia.

Kreisel to profesjonalne zaprawy przeznaczone do przyklejania płytek gresowych, wielkoformatowych oraz innych rodzajów płytek ceramicznych, terakotowych, klinkierowych, ściennych i podłogowych, zarówno do podłoży sztywnych, jak i podatnych na odkształcenia, wewnątrz - i w przypadku stosowania płytek mrozoodpornych – na zewnątrz budynków. W ofercie firm znajdziemy kleje przeznaczone na balkony i tarasy, do pomieszczeń wilgotnych (łazienki, kuchnie, pralnie), na jastrychy cementowe i anhydrytowe z ogrzewaniem podłogowym.

 

Więcej o ofercie firmy.

Soudal

soudalSoudal jest czołowym producentem pian poliuretanowych oraz dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej dla profesjonalistów i odbiorców indywidualnych. Dzięki systematycznym inwestycjom w badania i rozwój, otwarciu na innowacyjne rozwiązania i dostosowanie do potrzeb lokalnych rynków osiągnął wiodącą pozycję na międzynarodowym rynku chemii budowlanej.

Więcej o ofercie firmy SOUDAL

Selena

selena logoSelena Obecnie firma posiada już ponad 20 lat doświadczenia na rynku chemii budowlanej.   Na rynku powszechnie znana z produktów marki "TYTAN Professional". Lider w produkcji piaan, silikonów i uszczelniaczy.

Więcej o ofercie firmy Selena.

Więcej artykułów…

  1. Sika
  2. Izolex - izolacje