Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Akcesoria do GK

Akcesoria stanowią integralną część systemy suchej zabudowy. Decydują one o szybkości i jakości montażu. W ofercie firmy Inter Gips można dostępne są: wieszaki zwykłe i noniuszowe, łączniki wzdłużne, łączniki krzyżowe, wkręty, kołki rozporowe, taśmy zbrojące, taśmy akustyczne, narożniki, listwy brzegowe.

Podstawowe elementy to:

wieszak obrotowy

Wieszak mocowany obrotowo stosuje się do budowania konstrukcji sufitowych z profili stalowych NIDA C60.

 

 

wieszak kalks

Wieszak do poddaszy. Element do mocowania stalowej konstrukcji NIDA CD 60 do drewnianej konstrukcji więźby dachowej lub słupów i belek drewnianych. Stosowany w systemach zabudowy poddaszy, okładzin ściennych sufitowych budynków o konstrukcji drewnianej.

 

 

es

es elastycznyPodstawowy element do mocowania stalowej konstrukcji NIDA CD 60 do drewnianej konstrukcji np. więźby dachowej a także do masywnych ścian i stropów.

 

 

lacznik krzyzowy

Łacznik krzyżowy. Element łączący w układzie prostopadłym dwa profile stalowe NIDA CD60 (główny oraz nośny) w systemach dwupoziomowych, krzyżowych sufitów podwieszanych i zabudów poddaszy.

 

 

lacznik wzdluznyElement łączący wzdłużnie dwa profile NIDA CD 60. Stosowany w systemach sufitów podwieszanych oraz zabudowy poddaszy.

 

 

lacznik poprzeczny 1

Łącznik poprzeczny jednostronny. Element łączący w układzie prostopadłym stalowe profile NIDA CD 60 (główny i nośny) w systemach jednopoziomowych, krzyżowych sufitów podwieszanych. Główną zaletą zastosowania tego typu sufitów jest zredukowanie wysokości zabudowy.

 

 

 

Wieszaki noniuszowe:

wieszak obrotowy noniuszwieszak gorny nonoiszwieszak noniusz DOLNYprzedluzacz noniusz
Elementy z noniuszem stosuje się do budowania konstrukcji sufitowych z profili stalowych CD60 w miejscach o zwiększonych wymaganiach ogniowych. W skład kompletu wchodzi wieszak górny, przedłużacz (do 3m) i wieszak dolny. Wszystkie połączenia elementów w zawiesiu noniuszowym wykonywane są przetyczkami wieszaka noniusza, po dwie na każdy element mocowania. Tak skonstruowany komplet podwieszenia stanowi najmocniejsze i najbardziej trwałe połączenie sufitu ze stropem.

Łaczniki wkręty:

blachowkret bierbachwkret do drewnamollyzabka kolek rozporowywkret plyta plytasruba M8
Wkręty, kołki rozporowe, śruby Molly. Wszystkie te elementy potrzebne są do połączenia i zamocowania profili i przykręcenia płyty. Proponowane elementy gwarantują wygodna i szybką pracę.

 

Taśmy, narożniki, listwy:

naroznik alynaroznik pcv lukj listwatasma akutasma metaltasma papiertasma flizelina
Dopełnieniem oferty są elementy wykończeniowe, ułatwiają one wykończenie powierzchni i połączeń płytk gipsowo-kartonowych.