Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyspy sufitowe

AMF Thermatex

AMF Thermatex

AMF jest dostawcą kompletnych rozwiązań sufitowych do wszelkiego rodzaju budynków, w których bezpieczeństwo i efektywność optymalizuje się poprzez zastosowanie nowoczesnych sufitów podwieszanych. W tym celu oferta produktowa została podzielona na specjalne dziedziny: ochrona przeciwpożarowa, ochrona przed hałasem, czystość i higiena, zgodne z duchem czasu wzornictwo z wykorzystaniem takich materiałów, jak: wełna mineralna, metal, gips i drewno, jak również wymagające technicznie rozwiązania z zakresu: dźwięku, światła i techniki medialnej. Te kompetencje są stale rozwijane i czynią firmę AMF wiodącym producentem w technologii wielofunkcyjnych systemów sufitowych.

Więcej o ofercie firmy AMF Thermatex.

Rigips

Rigips

Sufity RIGIPS mają wiele zalet, ale zdecydowanie najważniejszą z nich jest materiał, z jakiego wykonujemy nasze płyty – gips. Oferta obejmuje płyty sufity kasetonowe i wielkoformatowe. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów sufity firmy RIGIPS są niezwykle trwałe, a przy tym estetyczne. Jednocześnie posiadają one zalety systemowych sufitów podwieszanych – są łatwe i szybkie w montażu, a koszt ich wykonania nie jest wysoki.

Więcej o ofercie firmy RIGIPS.

Rockfon

ROCKFON Polska

Rockfon jest wiodącym dostawcą akustycznych rozwiązań sufitów i ścian. Marka ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów, które spełniają surowe wymogi zarówno w zakresie akustyki, bezpieczeństwa pożarowego i trwałości, jak również higieny oraz estetyki. Rozwiązania Rockfon stosowane są we wszystkich rodzajach budynków, zarówno w nowych i modernizowanych, w tym w obiektach biurowych, handlowych, sportowych, edukacyjnych, służby zdrowia i przemysłowych. Poprawiają komfort akustyczny pomieszczeń i wpływają na optymalny mikroklimat wnętrz oraz dobre samopoczucie użytkowników. Produkty Rockfon dedykowane są także do inwestycji realizowanych zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, w tym do obiektów starających się o eko-certyfikaty w systemach LEED i BREEAM.

Więcej o ofercie firmy ROCKFON.

Profile do sufitów

PROFILE VENTATEC

AMF VENTATEC to nowy system profili firmy Knauf AMF. System modułowy z uniwersalnym profilem głównym sprawia, iż możliwy do zastosowania jest zarówno System łączenia typu Click, jak i typu hak.

Profile AMF VENTATEC® charakteryzują się wysoką jakością materiału oraz wykonania. Ich solidna konstrukcja gwarantuje trwałość, bezpieczeństwo oraz elastyczność systemu. Szczególnie w połączeniu z płytami AMF THERMATEX® profile tworzą idealnie dopasowany system sufitowy, spełniający najwyższe wymagania.

 

System Chicago Metallic T15 i T24 Click  jest rozwiązaniem konstrukcyjnym o najwyższej jakości wykorzystywanym do montażu sufitów podwieszanych.

Zalety systemu Chicago Metallic Click:

  • Szybki montaż - wystarczy kliknięcie
  • Łatwy demontaż z opcją ponownego montażu
  • Stabilna konstrukcja

Więcej artykułów…

  1. Płytki sufitowe
  2. Wyspy sufitowe